Šale, trice, zvrndalice

Našu je školu jučer posjetila dječja spisateljica i lutkarica Jadranka Čunčić Bandov. Svoje dojmove o igrokazima, lutkama i razgovoru sa književnicom s nama su podijelile učenice četvrtog razreda.

Galeriju fotografija možete pogledati OVDJE.

Predstava je bila jako zabavna. Jadranka  Čunčić Bandov izvodila je kratke lutkarske igrokaze sama, a poneke uz pomoć učenika 1., 2. i 4. razreda. Gospođa Jadranka je draga i zabavna osoba. Predstava mi se jako svidjela jer je lutke i igrokaze osmišljavala sama. Igrokaz Bubamara i slon je izvela uz pomoć učenika 4. razreda, Ivana Krtića koji je bio slon.

Predstava je bila jako šaljiva i rimovala se, a to mi se jako sviđa. Nadam se da će gospođa Jadranka opet doći i da ćemo se opet ovako smijati!

Mia Orlović

Dana 9.3.2015. u 10:20

Spisateljica Jadranka Čunčić Bandov smislila je zanimljive, odlične i pohvalne kratke lutkarske predstave. Svoje je lutkice sama izradila i sve sama odglumila. Zato joj mi puno zahvaljujemo. Lutkice je izradila od vune, torbica, čarapa, spužvi, gumica itd... Moja omiljena lutka je strašilo. Izradila ga je od slame, tikvice itd. Lutkice je izvrsno izradila. Želimo da tako dalje nastavi – izrađivati lutkice, pisati igrokaze i stripove.

Stela Kolarević

Dana 9. 3. 2015. gledali smo kratke pričice, igrokaze, stripove itd. To nam je došla izvesti Jadranka Čunčić Bandov, dječja spisateljica igrokaza, pjesmica itd. Meni je svaki igrokaz bio smiješan, bila sam vesela i cijelih 45 minuta sam se smijala, sve je bilo smiješno. Igrokazi su bili kratki, ali zanimljivi. Neke smo već čitali. Jadranka Čunčić Bandov je sama izrađivala lutke. Izrađivala ih je od: tikvica, čarapa, torbica, podmetača, spužve itd... Jako sam se zabavila.

Matea Hanžek

Dana 9. 3. 2015. u našu školu došla je spisateljica Jadranka Čunčić Bandov. Ona piše kratke igrokaze. Sama glumi kratke lutkarske predstave, čak i izrađuje lutkice. Glumila nam je svakojake igrokaze, neki od njih su: Magarac i vol, Sova i vjeverica, Bubamara i slon. Sve nas je jako razveselila, čak i učitelje. Bilo je jako uzbudljivo. Pozvala je mog prijatelja Ivana K. da glumi slona. Pokazala nam je lutke koje su napravljene od tikvica. Sve su lutkice bile jako zanimljive. Neke su napravljene od spužvi, podmetača, košarica i čarapa. Glumila je iza paravana. Neke od lutkica su: krokodil, vol, magarac i strašilo. Svi smo se smijali jer je bilo jako zabavno. Meni se najviše svidjela lutka pijetao jer je napravljen od podmetača i kuhače. Mogu samo jedno reći: bilo je jako zabavno i htjela bih to ponoviti.

Antea Brletić

objavio: Dora Rolj Kovačević   datum: 10. 3. 2015.

« Ožujak 2024 »