Pisma svetom Nikoli

Drugi razred pisao je pisma svetom Nikoli. Što su zaželjeli i kakvi su bili, pročitajte u nastavku.

Dragi sveti Nikola, ja sam Robert Stepić. Idem u drugi b razred. Želio bih da mi doneseš jednu čokoladu, čips, žvake i gumene bombone. Ja sam bio malo dobar i obećajem da ću biti jako dobar.

Robert Stepić

Dragi sveti Nikola, ove godine sam bio dobar. Slušao sam mamu i tatu i ostale ukućane. Pomagao sam u obavljanju kućanskih poslova. Pošto sam bio dobar, želio bih da mi doneseš darove. Srdačno, tvoj

Josip Golemović

Dragi sveti Nikola. bila sam dobra. Mami sam pomagala spremiti kuću, tati sam prala auto, a sestri sam posudila bojice. S bakom sam pekla kolače, a susjedima sam nosila poštu. U školi sam bila poslušna i pisala sam domaće zadaće. Zato želim da me nagradiš čokoladom i nekom sitnicom.

Ema Božičević

Dragi sveti Nikola, ja sam bio cijelu godinu dobar i slušao sam svoje roditelje. Bio sam marljiv i vrijedan. Očistio sam svoje čizmice kako bi dobio dar od tebe. Ja bih želio da mi doneseš auto na daljinski i slatkiša. Hvala ti, sveti Nikola, za sve darove koje sam poželio.

Eduard Tutunović

Dragi moj sveti Nikola, ja ove godine od tebe ne očekujem puno darova, ali ću ipak lijepo očistiti čizmice. Pripremit ću ti topli čaj i kekse. Nadam se da će te to usrećiti. Želim da mi doneseš žvake i ako imaš, molim te, ubaci bilo koji parfemčić, samo da se namirišem kad negdje idem. Ne znam kakva sam bila, to ti procijeni. Može mi i Krampus staviti šibu, to bi mi značilo da se moram popraviti. Ma, znaš što - donesi ti meni što god želiš. Što god mi doneseš, usrećit će me jer bi to značilo da si me se sjetio. Imam jedno pitanje: Zašto si mi pretprošle godine sakrio čizmice? Na to pitanje odgovori iza papira! Eto, to je kraj!

Petra Klobučar

Dragi sveti Nikola, znam da ti piše puno djece i da imaju puno želja. I ja ih imam puno! Svejedno, bio bih sretan kad bi mi ispunio barem jednu. To je xbox 360. Znam da je malo skup, ali ja ti mogu posuditi novca koliko ti treba . Pozdrav i puno hvala!

Robert Gotovac

Dragi sveti Nikola, ja bih željela da mi doneseš bidemana i bojanku u čizmicu. I, da, molim te, nemoj dati Krampusu da u moju čizmicu stavi šibu jer ću biti jako, jako tužna. Bila sam malo zločesta, ali puno dobra. Ne očekujem da ispuniš moje želje, ali te molim da bude barem slično.

Ema Žužinjak

objavio: Marijana Antinac   datum: 3. 12. 2015.

Ovaj mjesec: 1980