POZIV NA PISMENO TESTIRANJE – STRUČNI SURADNIK PEDAGOG

Stari Mikanovci

KLASA: 112-02/23-01/88

URBROJ: 2196-55/23-01

Stari Mikanovci, 3. studenoga 2023.

Na temelju članka 12. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje u Osnovnoj školi Stjepana Cvrkovića Stari Mikanovci, upućujemo

POZIV NA PISMENO TESTIRANJE

Pozivamo na pismeno testiranje kandidate (podnositelje prijave na natječaj objavljen na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči OŠ Stjepana Cvrkovića Stari Mikanovci od 18. listopada 2023. godine) za prijem djelatnika u OŠ Stjepana Cvrkovića Stari Mikanovci za radno mjesto: stručni suradnik pedagog (određeno, nepuno radno vrijeme – 20 sati tjedno).

Testiranje će se održati u utorak, 7. studenoga 2023. godine u multimedijskom prostoru OŠ Stjepana Cvrkovića Stari Mikanovci, Ulica Vladimira Nazora 18a u 9.00 sati.

1. Anđela Blažević
  2. Anja Lucić
  3. Anđela Dončić
  4. Hrvoje Sopta
  5. Ana Barbara Pajić
  6. Lucijana Ljubić
  7. Sanela Čuljak
  8. Danijela Mađarac

Kandidat koji ne pristupi testiranju ili ne dođe u točno naznačeno vrijeme za početak testiranja, smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.

Procjena odnosno testiranje vršit će se prema literaturi:

1. Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

2. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi

3. Pravilnik o pedagoškoj dokumentaciji i evidenciji te javnim ispravama u školskim ustanovama

4. Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera

5. Pravilnik o osnovnoškolskom i srednjoškolskom odgoju i obrazovanju učenika s teškoćama u

razvoju

6. Pravilnik o načinu postupanja odgojno-obrazovnih radnika školskih ustanova u poduzimanju mjera
    zaštite prava učenika, te prijave svakog kršenja tih prava nadležnim tijelima

PRAVILA TESTIRANJA:

Po dolasku na testiranje, od kandidata će biti zatraženo predočenje odgovarajuće identifikacijske isprave radi utvrđivanja identiteta (osobna iskaznica, putovnica ili vozačka dozvola).

Nakon provedene pismene provjere, troje najbolje rangiranih kandidata bit će pozvano na usmeno testiranje. Ravnatelj će potom Školskom odboru predložiti najbolje plasiranog kandidata, na temelju dostavljene Rang liste povjerenstva.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata:

Lidija Kunić Bečvardi, profesor pedagogije i povijesti

Nikolina Vrhovac, magistar psihologije

Ivana Laco, diplomirani učitelj

objavio: Vlado Karajko   datum: 3. 11. 2023.